Autumn
( number of products: 53 )
White Sage with Cinnamon – Incense 20-30g (bundle)
£6.30 incl. VAT/1pc(£210.00 / kg incl. VAT)

White Sage with Cinnamon and Orange – Incense 20-30g (bundle)
£4.40 incl. VAT/1pc(£146.67 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.40/1pc0%Regular price: £6.30 incl. VAT/1pc-30%

Verde Mate Green Dried Plum 0.5kg
£4.79 incl. VAT/1pc(£9.58 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.99/1pc-20%Regular price: £5.99 incl. VAT/1pc-20%

Vivarini – Lion's Mane Mushroom 30g
£3.68 incl. VAT/1pc(£122.67 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £3.76/1pc-2%Regular price: £4.60 incl. VAT/1pc-20%

Vivarini – Lion's Mane Mushroom 50g
£4.00 incl. VAT/1pc(£80.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.09/1pc-2%Regular price: £5.00 incl. VAT/1pc-20%















