Special offer
( number of products: 112 )
Bro Coffee Roastery – Whole Bean Coffee Brazil Samba Premium 1kg
£13.59 incl. VAT/1pc(£13.59 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £13.51/1pc+1%Regular price: £16.99 incl. VAT/1pc-20%

FiloLilo – Freeze-dried banana slices 100g
£4.97 incl. VAT/1pc(£49.70 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £7.10/1pc-30%Regular price: £7.10 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried plum halves 100g
£5.67 incl. VAT/1pc(£56.70 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £8.10/1pc-30%Regular price: £8.10 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried plum halves 20g
£3.43 incl. VAT/1pc(£171.50 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £2.70/1pc+27%Regular price: £4.90 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried raspberries 100g
£10.22 incl. VAT/1pc(£102.20 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £14.70/1pc-30%Regular price: £14.60 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried raspberries 20g
£4.48 incl. VAT/1pc(£224.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £6.40/1pc-30%Regular price: £6.40 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried whole pitted cherries 100g
£6.72 incl. VAT/1pc(£67.20 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £9.60/1pc-30%Regular price: £9.60 incl. VAT/1pc-30%

FiloLilo – Freeze-dried whole pitted cherries 20g
£4.64 incl. VAT/1pc(£232.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.80/1pc-20%Regular price: £5.80 incl. VAT/1pc-20%

Guayusa Pachamama Pure 250g (organic)
5.00/5.00
£6.72 incl. VAT/1pc(£26.88 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £8.40/1pc-20%Regular price: £8.40 incl. VAT/1pc-20%

Soul Mate Orgánica Despalada 0.5kg (organic)
£4.00 incl. VAT/1pc(£8.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.00/1pc0%Regular price: £6.80 incl. VAT/1pc-41%

Mary Rose - Yerbatea Yunnan Sapphire - 50g
£2.56 incl. VAT/1pc(£51.20 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £3.20/1pc-20%Regular price: £3.20 incl. VAT/1pc-20%

Rio Parana Elaborada Con Palo 0.5kg
£3.57 incl. VAT/1pc(£7.14 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.10/1pc-30%Regular price: £5.10 incl. VAT/1pc-30%

Set Gourd Caldero for yerba mate
£10.39 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £12.99/1set-20%Regular price: £12.99 incl. VAT/1set-20%

Soul Mate Orgánica Elaborada 0.5kg (organic)
£5.20 incl. VAT/1pc(£10.40 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.55/1pc+14%Regular price: £6.50 incl. VAT/1pc-20%

Verde Mate Green Despalada 0.4kg
£3.50 incl. VAT/1pc(£8.75 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.00/1pc-30%Regular price: £5.00 incl. VAT/1pc-30%

Verde Mate Green Energia Organica 0.4kg
£5.52 incl. VAT/1pc(£13.80 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £6.90/1pc-20%Regular price: £6.90 incl. VAT/1pc-20%

Bro Coffee Roastery Set: Brazil Cerrado Coffee + Mug
£13.00 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £14.79/1set-12%Regular price: £19.99 incl. VAT/1set-35%

Ceramic Calabash with El Fuego logo (gold) 350ml
£3.25 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £6.50/1pc-50%Regular price: £6.50 incl. VAT/1pc-50%

Ceramic Calabash with Rio Parana Logo (green) 330ml
£4.00 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £8.00/1pc-50%Regular price: £8.00 incl. VAT/1pc-50%

Isla Ceramic Cup – for coffee/tea/matcha – 220ml
£4.00 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £8.00/1pc-50%Regular price: £8.00 incl. VAT/1pc-50%
