Special offer
( number of products: 112 )
Mary Rose – Roasted Green Tea Hojicha Powder (BIO) 30g
£5.20 incl. VAT/1pc(£173.33 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.64/1pc+12%Regular price: £6.50 incl. VAT/1pc-20%

Matcha tea brewing set
£25.19 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £35.99/1set-30%Regular price: £35.99 incl. VAT/1set-30%

Mate to Go – glass thermos with infuser – 300 ml
£8.75 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £12.50/1pc-30%Regular price: £12.50 incl. VAT/1pc-30%

Nustino – Powdered Peanut Butter – Coconut (no sugar added) 400g
£5.00 incl. VAT/1pc(£12.50 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.00/1pc0%Regular price: £6.40 incl. VAT/1pc-22%

Pajarito Menta Limon 0,5kg
£4.79 incl. VAT/1pc(£9.58 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.99/1pc-20%Regular price: £5.99 incl. VAT/1pc-20%

Pajarito Suave 0,5kg
£4.13 incl. VAT/1pc(£8.26 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.90/1pc-30%Regular price: £5.90 incl. VAT/1pc-30%

Palo Santo gourd – Porongo 250 ml
£20.64 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £29.49/1pc-30%Regular price: £29.49 incl. VAT/1pc-30%

Palo Santo mate cup – Samuel 180 ml
£20.64 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £29.49/1pc-30%Regular price: £29.49 incl. VAT/1pc-30%

Palo Santo mate gourd - Salvador 150ml
£13.92 incl. VAT/1pcLowest price in 30 days before discount: £19.90/1pc-30%Regular price: £19.90 incl. VAT/1pc-30%

PREMIUM Matcha Tea Brewing Set: Japanese Organic Matcha 30g + Accessories
£14.69 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £20.99/1set-30%Regular price: £20.99 incl. VAT/1set-30%

Ruvicha Chia 500g
£3.57 incl. VAT/1pc(£7.14 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.10/1pc-30%Regular price: £5.10 incl. VAT/1pc-30%

Ruvicha Relajante 500g
£3.57 incl. VAT/1pc(£7.14 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.10/1pc-30%Regular price: £5.10 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Acerola Y Vitamina C 0,5kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£6.30 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Albaricoque Apricot 0,5kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£6.30 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Despalada Sin Palo 0,4 kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£7.88 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Doble Sabor 0,5kg
£3.11 incl. VAT/1pc(£6.22 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.45/1pc-30%Regular price: £4.45 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Elaborada Organica 0,5kg
£6.99 incl. VAT/1pc(£13.98 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £9.99/1pc-30%Regular price: £9.99 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Energy con Guarana 0,5kg
£3.08 incl. VAT/1pc(£6.16 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.40/1pc-30%Regular price: £4.40 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Eucalipto Y Menta 0,5kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£6.30 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Katuava 0,5kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£6.30 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%
