Special offer
( number of products: 112 )
Selecta Limon y Cedron 0,5kg
£3.00 incl. VAT/1pc(£6.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.20/1pc-28%Regular price: £4.20 incl. VAT/1pc-29%

Selecta Maracuya 0,5kg
£3.15 incl. VAT/1pc(£6.30 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.50/1pc-30%Regular price: £4.50 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Menta Peperina Poleo 0,5kg
£3.00 incl. VAT/1pc(£6.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £3.00/1pc0%Regular price: £4.20 incl. VAT/1pc-29%

Selecta Molienda Gruesa Suave 0,5kg
£3.11 incl. VAT/1pc(£6.22 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.45/1pc-30%Regular price: £4.45 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Silueta 0,5kg
£3.08 incl. VAT/1pc(£6.16 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.40/1pc-30%Regular price: £4.40 incl. VAT/1pc-30%

Selecta Silueta in teabags - 25x3g
£3.00 incl. VAT/1pc(£40.00 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £3.00/1pc0%Regular price: £3.10 incl. VAT/1pc-3%

Verde Mate Green Dried Plum 0.5kg
£4.79 incl. VAT/1pc(£9.58 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.99/1pc-20%Regular price: £5.99 incl. VAT/1pc-20%

Vivarini - Organic Guarana (powder) 1kg
£34.09 incl. VAT/1pc(£34.09 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £33.95/1pc+1%Regular price: £48.70 incl. VAT/1pc-30%

White Sage with Cinnamon and Orange – Incense 20-30g (bundle)
£4.48 incl. VAT/1pc(£149.33 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £4.40/1pc+1%Regular price: £6.40 incl. VAT/1pc-30%

Yerba Mate Matero Set Coconut Bombilla Calabash
£10.49 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £14.99/1set-30%Regular price: £14.99 incl. VAT/1set-30%

Yerba Mate Set: 10x50g samples + Calabash + Bombilla
£23.99 incl. VAT/1setLowest price in 30 days before discount: £29.99/1set-20%Regular price: £29.99 incl. VAT/1set-20%

Yerba Verde Mate Green Chimarrao 0,5kg
5.00/5.00
£4.13 incl. VAT/1pc(£8.26 / kg incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: £5.90/1pc-30%Regular price: £5.90 incl. VAT/1pc-30%
